September 4th
  Bye v Barley Mow  
9 Cippenham RBL B v Dans Bar A 4
2 Burnham WMC B v Farnham RMC 11 POS Team P W L F A PTS POS   P W L F A PTS Deducted PTS
4 Olive Tree v North Maidenhead CC E 9 1 Dans Bar A 13 11 2 101 68 22 1 Craufurd Arms A 11 #REF! #REF! #REF! #REF! 0 #REF!
  The Ark v Bye   2 Barley Mow 14 10 4 104 78 20 2 New Inn 11 #REF! #REF! #REF! #REF! 0 #REF!
September 11th 3 The Ark 14 9 5 96 86 18 3 Racks 11 #REF! #REF! #REF! #REF! 0 #REF!
First Round - Berks & Bucks Cup 4 Cippenham RBL B 13 7 6 91 78 14 4 BurnhamWMC B 11 #REF! #REF! #REF! #REF! 0 #REF!
5 Farnham RMC 13 5 8 80 89 10 5 The Ark 11 #REF! #REF! #REF! #REF! 0 #REF!
6 Olive Tree 13 5 8 73 96 10 6 Cippenham RBL A 11 #REF! #REF! #REF! #REF! 0 #REF!
7 Burnham WMC B 13 4 9 77 92 8 7 Farnham Royal Mens Club 11 #REF! #REF! #REF! #REF! 0 #REF!
8 North Maidenhead CC E 13 2 11 62 107 4 8 North Star 11 #REF! #REF! #REF! #REF! 0 #REF!
September 18th 9 Bye 0 0 0 0 0 0 9 Boyne Hill CC 11 #REF! #REF! #REF! #REF! 0 #REF!
9 Barley Mow v Cippenham RBL B 4 10 Bye 0 0 0 0 0 0
  Bye v The Ark  
7 Dans Bar A v Burnham WMC B 6 Please send all results to 07769359622 immediately after the match
8 Farnham RMC v Olive Tree 5
  North Maidenhead CC E v Bye   Please pass the charity box round after each match
September 25th
5 Burnham WMC B v Barley Mow 8
  Cippenham RBL B v Bye  
4 Olive Tree v Dans Bar A 9
  Bye v Farnham RMC  
6 The Ark v North Maidenhead CC E 7
October 2nd
First Round - League Cup
October 9th
5 Barley Mow v Olive Tree 8
  Bye v Burnham WMC B  
6 Cippenham RBL B v The Ark 7
  Dans Bar A v Bye  
10 Farnham RMC v North Maidenhead CC E 3
October 16th
  Bye v Barley Mow  
  Olive Tree v Bye  
7 Burnham WMC B v Cippenham RBL B 6
3 North Maidenhead CC E v Dans Bar A 10
8 The Ark v Farnham RMC 5
October 23rd
Second Round - Berks & Bucks Cup/First Round - Berks & Bucks Plate
October 30th
7 Barley Mow v North Maidenhead CC E 6
  Bye v Bye  
7 Cippenham RBL B v Olive Tree 6
5 Burnham WMC B v The Ark 8
8 Dans Bar A v Farnham RMC 5
November 6th
4 Farnham RMC v Barley Mow 9
  North Maidenhead CC E v Bye  
  Bye v Cippenham RBL B  
8 Olive Tree v Burnham WMC B 5
5 The Ark v Dans Bar A 8
November 13th
Second Round - League Cup/First Round - League Cup Plate
November 20th
3 Barley Mow v Dans Bar A 10
  Bye v Farnham RMC  
9 Cippenham RBL B v North Maidenhead CC E 4
  Burnham WMC B v Bye  
5 Olive Tree v The Ark 8
November 27th
10 The Ark v Barley Mow 3
  Dans Bar A v Bye  
6 Farnham RMC v Cippenham RBL B 7
5 North Maidenhead CC E v Burnham WMC B 8
  Bye v Olive Tree  
December 4th
Third Round - Berks & Bucks Cup/Second Round - Berks & Bucks Plate
December 11th
8 Barley Mow v The Ark 5
  Bye v Dans Bar A  
8 Cippenham RBL B v Farnham RMC 5
8 Burnham WMC B v North Maidenhead CC E 5
  Olive Tree v Bye  
December 18th
5 Dans Bar A v Barley Mow 8
  Farnham RMC v Bye  
1 North Maidenhead CC E v Cippenham RBL B 12
  Bye v Burnham WMC B  
5 The Ark v Olive Tree 8
December 25th
** HOLIDAY ** 
January 1st
** HOLIDAY ** 
January 8th
11 Barley Mow v Farnham RMC 2
  Bye v North Maidenhead CC E  
  Cippenham RBL B v Bye  
5 Burnham WMC B v Olive Tree 8
8 Dans Bar A v The Ark 5
January 15th
Pairs Competition
January 22nd
3 North Maidenhead CC E v Barley Mow 10
  Bye v Bye  
8 Olive Tree v Cippenham RBL B 5
7 The Ark v Burnham WMC B 6
5 Farnham RMC v Dans Bar A 8
January 29th
  Barley Mow v Bye  
  Bye v Olive Tree  
7 Cippenham RBL B v Burnham WMC B 6
9 Dans Bar A v North Maidenhead CC E 4
5 Farnham RMC v The Ark 8
February 5th
Third Round - League Cup/Second Round League Cup Plate
February 12th
Singles Competition
February 19th
3 Olive Tree v Barley Mow 10
  Burnham WMC B v Bye  
7 The Ark v Cippenham RBL B 6
  Bye v Dans Bar A  
6 North Maidenhead CC E v Farnham RMC 7
February 26th
5 Barley Mow v Burnham WMC B 8
  Bye v Cippenham RBL B  
8 Dans Bar A v Olive Tree 0
  Farnham RMC v Bye  
6 North Maidenhead CC E v The Ark 7
March 4th
Finals - Berks & Bucks Cup/Berks & Bucks Plate
March 11th
5 Cippenham RBL B v Barley Mow 8
  The Ark v Bye  
6 Burnham WMC B v Dans Bar A 7
6 Olive Tree v Farnham RMC 7
  Bye v North Maidenhead CC E  
March 18th
  Barley Mow v Bye  
  Dans Bar A v Cippenham RBL B  
  Farnham RMC v Burnham WMC B  
  North Maidenhead CC E v Olive Tree  
  Bye v The Ark  
March 25h
Finals - League Cup/League Cup Plate
April 1st - Divisional Cup - Prelim
         
         
April 8th - Divisional Cup - First Round
         
         
         
         
April 15th - Divisional Cup - Second Round
         
         
April 22nd - Divisional Cup - Final
         
         
April 29th
Champions of Champions Final
May 6th
Mixed Triples Competition
May 13th
Miced Pairs Competition
May 20th
Captains & Secretarys Cup